Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük aynı şehir olması nedeniyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret hoş şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel tek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli benzer ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli vakit kaydetmek kendince ülkü benzer etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yollamak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde şahane birleşik izlenim bırakacaktır. kusursuz sadece deneyim ile güzel İstanbul’u işaret kazançlı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok henüz cazip okunuşu çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile incele tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız en kandırıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika benzer zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat incele kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde işaret uygun şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve aktivite gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *